23 Ocak 2014 #2252968

Vakko Müşterisini Yanıltıyor

16.11.2013 gününde Vakko'dan gömlek ile pantalon almıştım. Sonra değiştirmek istedim. 22.01.2014'te mağazaya gittim ve bana dediler ki siz gömleği aldığınızda gömlek indirimsizmiş ama şuan indirimli olduğu için gömleği indirimli ürün fiyatına değiştirebilirsiniz dediler bana. Bence bu çok yanlış bir hareket.


Vakko gibi adı ile ünsalmış bir markanın bu yaptığı satış sonrası değişim prosedürü müşteri kandırmaya olanaklı sonuçta siz o ürüne 175 para vermişiz ve sonra diyorlar ki biz bu gömleği 89.50 değişimini yapabiliriz. İnsanları böyle durumlar ile karşılaştıracağınıza değişim ve iade için belli bir süre koyun.

Emre 310 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz 2 ay önce satın almış olduğu ürünlerini W Collection İstinye mağazamızdan değiştirmek istemiştir. Fatura ve değişim kartlarının üzerinde de yazmakta olduğu üzere ; ürün değişimlerimiz aynı sezon içerisinde gerçekleştirilmektedir. Değişim süresinin bitmiş olmasına rağmen mağazamız, müşterimizin değişimini -bir ürün karşılığı bir ürün- olmak üzere gerçekleştirebileceğini iletmiştir. Müşterimiz birimimiz ile de görüşmüş ve aynı bilgiler verilmiştir. Bilginize sunarız. Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön