26 Mart 2013 #1708270

Vakko Müşteri Hizmetleri Müdürü Telefonu Suratıma Kapattı!

Vakko mağazasından aldığım Barbara Bui markalı ayakkabımın bir kere giyilmesi üzerine zarar görmesi sonucu tadilatı için başvurdum. Kendileri tarafından ayakkabının kullanımının kaldırımlarda yürümeye yönelik olmadığını, ıslak zeminde giyilmemesi konusunda uyarıldım ve ayakkabım bana hiç bir işlem görmeden iade edildi.


Bu uyarının satış esnasında olması gerektiğini müşteri hizmetleri müdürü dahil bir çok birimle paylaştım. Müşteri hizmetlerinden arayan dahil olmak üzere bir çok birim üslup konusunda çok kaba davrandı. Müşteri hizmetleri müdürü detayların bana hiçbir sonuç getirmeyeceğini söyledi ve ben konuşmaya devam ederken telefonu suratıma kapattı.

Nilay 826 Okunma

Cevaplar

  • Nilay26 Mart 2013

    Vakko'dan gelen cevap müşterilerine olan özensizliğinin başka bir kanıtıdır. Şikayetimin sebebi tutunulan tavır ve beklediğim hizmeti alamamanın yanı sıra kaba davranış ve telefonun suratıma kapanışıdır. Müşterinizi dinlemediğiniz hem telefonu kapamanızdan belli hem de şu şikayetime verilen cevaptan bellidir.

  • Vakko Temsilcisi26 Mart 2013

    Barbara Bui marka ürünlere Vakko mağazalarında yer vermekteyiz. Kuruluşumuz hem üretmiş olduğu ürünler hem de marka ürünler için mümkün olan tüm hizmetleri sunarak müşteri memnuniyeti yaratma ilkesini benimsemiştir. Ancak düzeltilemeyecek durumları da aynı samimiyet ile değerli Vakko Dostları ile paylaşmaktadır. Müşterimiz tarafından kullanılan ürün, orjinal haline dönemeyecek şekilde zedelendiği için tadilatı mümkün olmamıştır. Bu bilgi hem mağaza, hem müşteri ilişkileri tarafından kendileri ile yazılı ve sözlü olmak üzere defalarca paylaşılmıştır. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön