10 Mayıs 2013 #1789238

Vakko Mağaza Müdürü Söylediği Şeyi İnkar Etti!

Nisan ayı içinde aldığım vakko çantamın renk değiştirmesinden dolayı şikayetimi iletmek için gittiğimde mağaza müdürü incelemeye gönderilmek üzere çantayı vermek istediğimizde dilerseniz çantanın yenisi verebiliriz demişti biz de incelemeye gitmesini tercih etmiştik. incelemeden gelen cevap kullanıcı hatası oldu tabii çantayı çıplak kullanmak gerekiyordu hata bizde.


İncelemeden geldikten sonra çantanın yenisi bari verdin dedik öyle bir şey söylemediğini iddia etti bir de bizi suçlu çıkardı. çantayı temizlemeye gönderdik o kadar kötü ki temizlenmedi bile. hem mağaza müdüründen hem vakkonun tavrından şikayetçiyim acilen çantamın yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Burcu 302 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin sitebizde konu hakkında yer alan şikayeti ve verdiğimiz cevap aşağıdaki gibidir. İyi Çalışmalar Vakko Müşteri İlişkileri 1758628 - Vakko Çantam Renk Değiştirdi! 10/04/2013 tarihinde Ankara'da Opitimum alışveriş merkezinde Vakko mağazasından bir çanta aldım. Ertesi gün alt bej kısmına kotumun boyasının çıktığını gördüm. mağaza çok ters davrandı biz genelde söylüyoruz dedi ki hiç bir şey söylenmedi müşteri hizmetlerini aradım içinde kullanım talimatı çıkıyor dedi o da çıkmadı. Herkes gayet ilgisizdi, iade etmek istiyorum dedim kusurlu mal iade edemezsiniz dedi başka çanta verin dedim olmaz dediler bari yenisi verin ona da olmaz dediler. 3 saat kullandığım çanta renk değiştirdiği elimde kaldı paramla rezil oldum yenisini bile vermiyorlar . bir daha Vakko'dan asla çanta almam. yasal yollarla da hakkımı arayacağım. kimse parayı kolay kazanmıyor. Konu hakkında bir araştırma yaptık. Müşterimiz, jean pantolonunun çantasını boyadığı şikayetini Outlet Vakko Ankara mağazamızı arayarak iletmiştir. Mağazamız tarafından iletilen ön bilgi; monogram ürünlerinde kullanılan açık renk zeminleri jean ve koyu renk boya veren her türlü giysinin ürünün yüzeyini sürtünme sonucunda boyayabildiği, bu durumun üretim hatası olmadığı ve ürünle ilgili bir işlem yapılmasının mümkün olmadığı şeklindedir. Bu bilgilerin satılan ürünün içerisinde bulunduğu hem mağazamız hem de birimimiz tarafından aktarılmıştır. Müşterimize bu bilgilerin önbilgi olduğu dilerse ürününün incelenebileceği bilgisi de iletilmiştir. Aynı bilgileri bir kez daha sizin aracılığınız ile paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön