06 Mayıs 2013 #1781032

Vakko İpek Elbisenin Geri Alınmaması!

Vakko' dan arkası siyah önü beyaz ipek elbise aldım. Bunun üzerine su dökülünce ben de tamamını soğuk suda yıkadım, arkasında siyah rengin boyası ön kısımda dalgalanma yaptı. G***'ten ipek elbise alıyorum ve soğuk suda yıkadığında birşey olmadığından dolayı bu elbiseyi de yıkadım. Bunu aynen firmaya anlattığımda ise kuru temizlemeye vermek gerektiğini ve de firmaya tekrar inceleme için bile zorla aldılar.


G**** ise bence vakko dan daha kaliteli olmamasına rağmen müşteri hizmetleri inanılmaz, kuru temizleme bahanesiyle ürünün geri alınmaması kadar komik bir durum olamaz. Vakko, eskiden müşteri hizmetleri daha iyi idi.

Binnur 146 Okunma

Cevaplar

  • Binnur09 Mayıs 2013

    Guess ipek üzerinde de kuru temizleme yazıyor ancak soğuk suda yıkanır boya veren tek ipek kıyafet vakko ipegidir. Bu da sizin ürünlerinizin ve markanızın eskiden olduğu kadar kaliteli olmadıgının belirtisidir. En azından bundan sonra az veya çok parami bu markanın ürünlerine harcamayacağım. İlginiz ve vakit harcadığınız icin de tesekkur ederim.

  • Vakko Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Konu hakkında araştırma sağladık.Outlet Vakko Esenyurt mağazamızdan satın alınmış olan ürün renkte dağılma şikayeti ile Outlet Vakko Göztepe Optiumum mağazasına incelenmesi adına iletilmiştir. Ürün incelenmiş ve görülen renk dağılmasının hatalı temizleme sonucu oluştuğunu saptanmıştır.Evsaf etiketinde kuru temizleme ile temizlemesi gerektiği belirtilen ürün, müşterimizin de belirtmiş olduğu üzere elde yıkama sağlanmıştır.Üretimden kaynaklanan bir hata olmadığı için telafisi sağlanamamaktadır. İpek olan ürünler hassas bir bakım gerektirmektedir, ipek oranı ne kadar yüksek ise ürünün hassasiyeti de o derece artmaktadır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön