31 Ocak 2014 #2267336

Vakko Güvenimi Sarstı

Vakko'yu özellikle çantaları olmak üzere çok severdim. Taki son yaşadığım olaya kadar. Vakko'nun mağazasından aldığım çantanın sapı yırtıldı tadilata mağazaya götürdüm. İlk başta benim çantayı başka bir yerde tadilat ettirdiğimi bu yüzden tadilat yapmayacaklarını söylediler.


Ben tadilat yaptırmadım ve bana tadilatlı çantamı sattınız diye sordum. Bunun üzerine iadesini kabul ettiler ama ben çantamı 308 TL'ye almama rağmen şuan ki fiyatı 220 TL olduğundan ancak 220 TL'ye iade edebilirmişim.


Çünkü faturama sistemden ulaşamıyorlarmış. Bu durumda VakkoCardın ne anlamı var. Neden fatura keserken isim istiyorlar, bu markanın 20 TL'ye çanta satanlardan ne farkı var? Ben artık Vakko'dan iğne almam.

Nehir 419 Okunma

Cevaplar

  • Nehir03 Şubat 2014

    Küçükyalı Vakko mağazası ile görüşürseniz eğer detaylı bilgiyi onlar tarafınıza sağlayabilirler. Bunun dışında benim esas sorunum size olan güvenimin sarsılması. Benim tadilat ettirmediğim bir çantaya tadilat edilmiş o sebeple iadesini alamayız diyorsunuz. Neresinin tadilat gördüğünü sorunca ve bu konuda yazılı metin isteyince çok düşük fiyattan iade kabul ediyoruz diyorsunuz. Benim aklımda şuan kocaman bir soru işareti var, demekki Vakko bana tadilatlı ürün sattı. Fatura konusuna gelince, diğer şikayetlerden de okuduğum kadarıyla gerçekten satış esnasında isim soyisim vermenin bir anlamı yok. Fatura bilgilerine ulaşsanız bile, indirimli fiyat üzerinden iade alıp, insanların iyi niyetini suistimal ediyorsunuz.

  • Vakko Temsilcisi31 Ocak 2014

    Nehir Y. adına birimimize ulaşmış bir şikayet bulunmamaktadır ve mağaza ismi verilmediği için bir araştırma yapmamız mümkün olmayacaktır. Ancak ürün iade prosedürümüzü paylaşmak isteriz. Tazmin işlemlerimiz fatura üzerinde yer alan yani ürüne ödenmiş olan rakam üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşterimizin şikayetinin faturasının olmamasından kaynaklandığını düşünmekteyiz. İlgili mağaza faturası olmamasına rağmen müşterimize yardımcı olmaya çalışmış, ve ürünün sistemde gözüken fiyatından işlem yapılması teklifini sunmuş. Mağazamız ya fatura üzerinde gözüken ya da sistemde gözüken fiyat üzerinden işlem yapabilir, bunun dışında bir işlem yapması takdir edeceğiniz üzere mümkün değildir. Bilginize sunarız Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön