22 Ocak 2016

Vakko Form Bozukluğu!

Akasya Boyner'den Vakko marka çanta satın aldım fakat çantanın formu bozuldu takarken çantanın formu bozuk ve çok kötü görünüyor. Her gören bu çanta çok kötü duruyor Vakko bu kadar kötü bir marka mıydı diyor. 2 kez Boyner tarafından Vakko ya incelemeye gönderdiğim ürün red cevabı aldı. Tüketici mahkemesine başvuru yapacağım önümüzdeki hafta. Müşteri hizmektlerinizde çok saygısız. Vakko iyi bir marka değil artık benim gözümde.

Derya 210 Okunma

Cevaplar

 • Derya05 Şubat 2016

  Bu kadar adi bir şirket politikası görmedim!

 • Derya26 Ocak 2016

  Vakko marka ürün akasya Boyner den alınmıştır. Fakat inceleme için Vakko ya gönderilmiştir ve Vakko tarafından 2 kez red cevabı verilmiştir. Sattığınız ürüne sahip çıkın. Çok kalitesiz bir çanta ve boşu boşuna 800 TL verdim. Tüketici mahkemesine vereceğim. Bu arada müşteri hizmetleri adı altında verdiğiniz hizmet çok çok kalitesiz. Kimse almasın Vakko dan paranızı ziyan etmeyin. 800 TL kolay kazanılmıyor.

 • Derya25 Ocak 2016

  Vakko suçu Boyner E atıyor Boyner bizimle alakalı değil biz Vakko ya gönderiyoruz diyor. Ne üretilen ürüne saygı var ne de satılan ürüne bu şekilde işler bir süre yürür sonrasında tepe taklak olursunuz insanların hakkını ve parasını yediğiniz için!

 • Derya25 Ocak 2016

  2 kez red cevabı veren firma Boyner değil Vakko dur. 800 TL para verdiğim çantanın hatalı çıkmasıda çantayı üreten markanındır. Tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağım. Ve o ürünü kabul etmeyeceğim. mağdur ettiğinizi kabul edin. Yazık paramıza satarken 20 yıl bişe olmaz diye satıyorsunuz 1. ayında çanta çuvala dönüyor.

 • Vakko Temsilcisi23 Ocak 2016

  Ürün satış ve satış sonrası hizmetler ürünün satın alındığı mağazalar tarafından yapılmaktadır. Müşterimizin ürünü satın aldıkları Boyner Akasya mağazasının kuruluşumuza ait bir mağaza olmadığını, mağazanın sadece yetkili satış noktamızın olduğununu belirtmek isteriz. Müşterimizin ürünü ile ilgili satın aldıkları mağaza ile görüşmeleri gerekmektedir. Bu bilgi birimimiz tarafından da müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön