11 Nisan 2013 #1736476

Vakko Değişim Yapılmadı!

04.02.2013 tarihde istinye parktan bir çanta ve cüzdan aldım. Alırken "ben fatihde oturuyorum herhangi birşey olursa oradan yapabilirmiyim dedim " evet dediler. Cüzdana kartlarımı vs koyunca çanta ile birlikte gerçekten çok ağır oldu. omuzumda kas düğümlenmesin olduğundan fazla ağırlık taşıyamıyorum. cüzdanı kullanamadım.


Bugün fatih şubesine gidip derdimi anlattım iade istemiyorum, başka birşeyle değiştirmeniz mümkün mü dediğimde " yapamayız. kullandınız mı "dediler.. kullanmadım ama isterseniz genel merkeze yollayın baksınlar dememe rağmen , yollayamayız , müdürünüzle görüşmek istiyorum müdür yok , gelmeyecek , müşteri hizmetlerinizin nosu verirmisiniz .yok bilmiyoruz ,vakko neye göre değişim yapıyor.

Nurhan 875 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan'ın Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2013

    Vakko istinye personeline çok teşekür ederim.Benim kızdığın şey fatih mağazasında değişim yapılmaması değil,oradaki personel bayanın konuşması ve tavrı idi.İstinya park mağazasında gerek yardım yapıldı çok çok teşekür ederim.

  • Nurhan11 Nisan 2013

    İlginize çok teşekür ederim.

  • Vakko Temsilcisi11 Nisan 2013

    Ürün değişimlerimiz, fatura veya değişim kartı eşliğinde, kullanılmamış ve tadilat görmemiş ürünler için gerçekleştirilmektedir. Müşterimiz, Şubat ayında almış olduğu ürünü Nisan ayında etiketi çıkarılmış halde iletmiş olduğu için ve mağazada ürünü iki kere kullandığını ifade etmiş olduğu için Butik Vakko Historia mağazası ürün değişimini gerçekleştirememiştir. Müşterimiz dilerse ürünü ile beraber satın almış olduğu Vakko İstinye Park mağazamızı ziyaret edebilirler. Ürünün kullanılmamış olduğu tespit edildiği takdirde mağazamıza değişim konusunda kendilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön