28 Ocak 2014 #2260488

Vakko Değişim İşlemini Gerçekleştirmedi

Değişim için Torium mağazanıza gittim. İndirimli bir çantayı model olarak beğenip siyahını istedim. Çantanın siyahının olmadığını, Aplus mağazanızdan temin edebileceğimi, siyah renginde indirim olmadığını belirtmeden, iletti. Aplusa gittiğimde siyah çantanın indirimsiz olduğunu öğrendim. Aplustaki satışçınız ise beni Airport AVM'deki outletinize yönlendirdi.


Outletteki temsilciniz ise outlet oldukları için değişim yapamayacağımı, fiyatının 195 TL olduğunu, 2 gün içerisinde değişim yapmazsam 50% indirimli fiyattan kabul edileceğini iletti. 2 gündür kardan dolayı değişim işlemini gerçekleştiremedim. Satışçılarınızın yanlış yönlendirmesinden dolayı 3 mağaza dolaştım, şimdi ise ben gidemediğim için sizin hatanızın cezasını bana mı kesiyorsunuz?

Arzu 286 Okunma

Cevaplar

 • Arzu25 Kasım 2015

  Sattığınız ürünler kadar elit olabilmeniz dileğiyle. Umarım bir gün bu çingeneliğinizden vazgeçersiniz.

 • Arzu03 Şubat 2014

  Kendi sebep oldukları problemleri çözümlemedikleri için memnun değilim. Site üzerindeki şikayetime ise sadece cevap vermiş gözükmek için cevap yazıldı, çözümbulunmadı.

 • Arzu28 Ocak 2014

  Sorun değişim prosedürünüzün aktarılmaması değil, satış temsilcileriniz yüzünden 3 mağaza dolaşıp sonrasında ise sebep olduğunuz mağduriyetimin giderilmemesidir. Sorunumun çözülmemesi durumunda tüketici hakem heyetine başvuracağım.

 • Vakko Temsilcisi28 Ocak 2014

  Birimimize hem arama sağlayan hem de mail gönderen müşterimize değişim prosedürümüz ile ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön