25 Şubat 2013 #1650622

Vakko Ceket Deforme Oldu!

Mağazanızdan 650 tl değerinde almış olduğum kadife ceketimin kollarında kadifeler atmaktadır. Ben şahsım adına almış olduğum ceketin sahte kadife olduğuna inanıyorum çünkü dökülmeye başlayan ceketi her firmanın yaptığı gibi kullanıcı hatası diye adlandırmanız uygun değildir.


Bir insan 650 tl cekete para veriyorsa süs için veyahutta hava olsun diye vermez o parayı ama anladım ki vakkonun kesinlikle kaliteli hiç bir ürünü bulunmadığını keşfettim. ben konya da ikamet etmekteyim kule plaza ve kule site mağazalarınıza giren müşterilerinize bu ceketi hergün göstereceğim.

Hüseyin 108 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi25 Şubat 2013

    Şikayete konu olan ürün, müşterimizin talebi ile firmamız tarafından iki kere incelenmiştir. Ürün 2010 yılına aittir. Alındıktan 3 yıl sonra, belli bölgelerde dökülme şikayeti ile iletilen ürün incelenmiş ve kumaştaki deformasyonun, sürtünme sonucu oluştuğu gözlemlendiği için iade alınması mümkün olmamıştır. Bu bilgi hem mağaza hem müşteri ilişkileri tarafından müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilginize sunarız, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön