13 Şubat 2013 #1630035

Vakko Çanta Montun Rengini Alıyor!

12 ocak 2013 Göztepe Outleat mağazasından aldığım beyaz portföy çanta aynı gün kullandım ve 1 saat içinde montumun rengini aldı -çantayı sildim başka bir kaban ile kullandım -diğer montun rengini aldı -çantayı sildim ama tam olarak çanta temizlenmiyor çantanın heryeri siyah alacalı olarak kaldı.


7. gün çantayı mağazaya götürdüm firmaya gönderdiler mağazadan gelen ilk cevap kullanıcı hatası müşteri hizmetlerini aradım gelen cevap kullanıcı hatası soru : 1 yıl önce aynı kumaş beyaz aldığım çanta sorun yok yeni aldığım çanta her giydiğim kıyafet rengini mi alıcak yada sadece beyaz renkli ile kullanmam gerek - kullanıcı hatası ise çantayı vücut ile temas ettirmeden nasıl kullanılacak.

Filiz 672 Okunma

Cevaplar

 • Filiz24 Aralık 2013

  Cantaniz hala ayni durumda sueekli cifle taemizlenmek durumunda kaliyorum

 • Filiz14 Şubat 2013

  Vakko beyaz ama BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ SİYAH BOYANMIŞ vAKKO portföy çantasını gezdirmekten gurur duyacağım . 7 günlük alınan ürün için göstermiş olduğunuz KAR AMAÇLI mücadeleci istikrarınızı tebrik ederim . VAKKO KURUMUNU ALKIŞLIYORUM

 • Filiz13 Şubat 2013

  beyaz çanta sadece beyaz kıyafetler mi giyilecek ? kırmızı gömlek giyildiğinde aynı şekilde rengini alacağına eminim ben yeni aldığım ürün den bahsediyorum 2-3 ay kullanılmış üründen bahsetmiyorum ürünü iyice temizleyip beğenmediğimi iletip iade de edebilirdim fakat büyük bi kurum olduğunu düşünerek hala bu cevap ile karşılaşmak çok komik ... ayrıca çantanın giyilen kıyafet ile temas etmemesi nasıl bir görüş ? konuya daha özen gösterilmesini rica ederim aksi halde tüketici mahkemesinde hakkımı arayacağımı bildiririm.

 • Vakko Temsilcisi13 Şubat 2013

  Vakko Dostu değerli müşterilerimizin, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duymaktayız. Şikayet konusu olan her ürün, firmamız tarafından incelenmektedir. Bu doğrultuda şikayete konu olan çanta incelenmiş ancak üründe üretimden kaynaklanan bir hataya rastlanmamıştır. Müşterimizin de belirtmiş olduğu gibi; koyu renk boya veren türde giysiler ürünün yüzeyini sürtünme sonucunda boyamıştır. Bu bir üretim hatası değildir. Bu nedenle temizlenmesi talebiyle üretim merkezimize gönderilen ürünün dış etken sonucu boya aldığı ve temizleme işlemi yapılamadığı heme mağaza hem müşteri ilişkileri tarafından müşterimize iletilmiştir. Vakko olarak elli yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çalıştık, fakat üretimimizden kaynaklanmayan hataları da belirtmek gerektiğinin bilincindeyiz. Bilginize sunarız. Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön