03 Temmuz
Yorum Yap
#10624132

Vakko Çanta Kırılma Yaptı!

Vakko firmasından çok beğenerek aldığım sırt çantası, zaman içerisinde bir tarafına doğru kırılma yaptı. Çantada oluşan bu form bozukluğu oldukça çirkin bir görüntü oluşturduğundan Vakko mağazasına incelenmek üzere bıraktım.
1 ay sonra tarafıma telefon ile yapılan bilgilendirme; "çantanızı sürekli olarak dolu tutmanız gerekiyor" şeklindedir. Benim boynumda 3 adet fıtık mevcut. Satarken bana, çantayı sürekli olarak dolu taşıyın aksi takdirde kırılma yapar şeklinde bilgi verilmedi. Verilseydi doğal olarak zaten satın almazdım. Kendi boş darası zaten ağır olan bir çantayı sürekli olarak neden dolu taşımak zorunda olduğumu ve bu yönde gösterilen gerekçeyi anlamam mümkün değil.
Vakko firmasının markasına yakışmayan bu gayri ciddi cevabından ve markasının arkasında durmayan yaklaşımından şikayetçiyim.

Fatma 809 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi03 Temmuz

    Sayın Fatma G., Siz değerli Vakko Dostları’nın paylaşımları bizler için büyük önem taşımaktadır. Duruş bozukluğu problemi ile, mağazamıza, incelenmek üzere teslim ettiğiniz çantanız, Vakko Esenyurt Üretim Merkezi'mize, Kalite Kontrol birimimize ulaşmış ve Ürün İnceleme Ekiplerimiz tarafından incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda; ürününüzde, üretimden kaynaklı bir kusur ya da hataya rastlanmamıştır. Ürününüzü, kullanmadığınız zamanlarda içi dolu muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple, iadesinin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler