16 Nisan 2013 #1746092

Vakko Boy Hiç Kısaltılmamış!

13 nisan 2013 tarihinde istanbul büyük klupte yapılan aile düğünümüz için wedding kartı indirimiyle olmasına rağmen baya iyi bir para ödeyerek almış olduğum abiye kıyafet yüzünden yaşamış olduğum mağduriyet ve sıkıntı anlatılmakla bitmez.


3 kere prova yapılarak teslim edilen elbisenin her tarafı berbat. Ayakkabı giyerek alınmış olan boy hiç kısaltılmamıştı. Elbisemle uğraşırken kokteyl ve düğünümüzden hiç bir şey anlamadım. . bana bu sıkıntıyı yaşatan vakko wedding akaretler mağazasını şiddetle kınıyor ve bildiriyorum.

Nüket 344 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi17 Nisan 2013

    Mağazalarımızda ürün tadilatları sonrasında müşterimize ürün son bir kez deneterek memnuniyetleri sağlanmakta ve sonrasında müşterimize teslime dilmektedir. Sitede yer alan şikayet hakkında bir araştırma yaptık. Müşterimiz, satın almış olduğu abiye elbiseyi mağazamızda son giyim yaparak elbisesinden memnuniyetini belirterek mağazamızdan ayrılmıştır.Sonrasında mağaza şoförümüz ile ürün adreslerine teslim edilmiştir.Düğün günü elbisesinin boyunun uzun olduğunu belirtmek için saat 17.00’de mağazamızı arayan müşterimizin bulunduğu yere terzimiz gönderilmiştir. Teslim sırasında giyilen ayakkabı ile uygun olan etek boyu, müşterimizin o anki giyiminde uzun durduğu için terzi tekrar kısaltma yapılmıştır. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön