28 Ocak 2016

Vakko Ayıplı Ürün Satışı ve Para İadesinin Yapılmayışı

Vakko'dan 09/01/2016 tarihinde 1750 TL'ye aldığım paltoyu mağaza kol boyunun yapılmasını önerdi. Birkaç gün sonra teslim ettiler. Eve götürüp baktığımda hatalı dikişi hemen fark ettim mağazaya geri gönderdim. Sonra mağaza tekrar düzeltti bana geri verdi. Eve götürdüm ve kol bölgesinde dikiş hatası vardı. Tekrar mağazaya gönderdim. Ben acil deyince 10 günde size teslim ederiz dediler. Aynı gün fikrimi değiştirip müşteri hizmetlerini aradım tadilat yerine paramı geri istedim. Aradan 17 soğuk gün geçmişti ve ben beklemek istemedim. Tekrar aradım kesinlikle tadilat istemiyorum dedim ama kabul etmediler hala bekliyorum palto yok! Kanuna uymuyorlar paramla mağdur oldum Vakko bitmiştir artık!

Cihan 422 Okunma

Cevaplar

  • Cihan08 Eylül 2016

    Başta hiç ilgilenmediler ancak Şikayet'e yazınca aradılar, bende yazınca fiş vardı ancak slip bulunamadığı için ve Vakko kendisindeki kopya slipi vermek istemediği için para iadesi yapmadılar. Sonuçtan mutlu değilim. Bir daha buradan alışveriş yapmam.

  • Vakko Temsilcisi29 Ocak 2016

    Mağazamız, müşterimiz ile iletişime geçerek konuya çözüm kazandıracağını iletmiştir. İyi Çalışmalar, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön