18 Ağustos 2015

Vakko Ayakkabı Bir Günde Çatladı!

Vakko online dan bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı sadece bir gün giydin. Ön tarafı tamamen çatladı. vakkoya sorunu bildirdim ve ayakkabıyı incelemeye gönderdim. Cevap gecikmedi: "Kullanıcı hatasıymış". Nasıl olur da sadece bir gün o da sadece birkaç saatlik toplantıda giydiğim bir ayakkabı bu hale gelir? Sorarım uzman ekibe, malzeme kullanırken bunları düşünmüyorlar mı?
İnceleme ekibinin bu baştan savma kararından şikayetçiyim. Bana geri gönderdikleri ürünü teslim almayacağım. Ayrıca Vakko'dan, marka vizyonunu kullanarak kalitesiz ürün sattığı için şikayetçiyim. Ayakkabıyı bu etik olmayan politikasına tepki olarak Vakko'ya hediye ediyorum.

Yasemen 398 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi05 Kasım 2015

    Müşterimize ait ürün, ön tarafında çatlama şikayeti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. Ürün ile ilgili inceleme yapılmış olup, 2015 yaz sezonuna ait üründe çatlakların kullanım sonucu oluştuğu, üretime bağlı bir hata olmadığı tespit edilmiştir. Üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için telafisi ve tadilatının mümkün olmadığı müşterimize iletilmiştir. İyi Çalışmalar, Vakko Müşteri İlişkileri

  • Yasemen24 Ağustos 2015

    Vakko kesinlikle konu ile ilgilenmedi. Şikayetim konusunda kimse aramadı. Vakko aslında kendine yakışan davranışı sergiledi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön