27 Haziran 2014

Vakko Ürün Teminatı Yapamadı.

21.06.2014 tarihinde Aqua Florya Avm Vakko Mağazasından almak istediğimiz ürünün ellerinde bulunmadığını getirtebileceklerini söylemişlerdir. Bugün ayın 27.06.2014'ü olmuştur ve biz arayınca ürünün geldiğini söylemişlerdir. Kendileri haberdar etme lütfunda bulunmayıp bir de bugün itibariyle aynı indirimin bitmiş olduğunu söylediler.

O gün ödemesini yapmak istemiştik ve gelsin öyle ödeme yaparsınız demişlerdi. Şimdi hem ürünün geldiğini söylemediler hem de indirim bugün bitmiş size özel değişiklik yapamayız fincan takımı için şeklinde hiç yakışık olmayan bir tavır sergilemişlerdir. Her şekilde satış danışmanlarından kaynaklanan hataların tarafımıza malolması Vakko firmasına yakışmamıştır. Gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum.

Eylül 1.250 Okunma

Cevaplar

  • Eylül'in Teşekkür Mesajı02 Temmuz 2014

    Vakko Firmasının geri dönüş mekanizmasına, ilgili mağazanın müdürü olan beyfendinin yaklaşımına,olumlu ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına olan davranışlarına hayran kalmamak elde değil. İlgilerinden ve sorunumuzu çözmelerinden ötürü çok teşekkür ederiz.

  • Vakko Temsilcisi27 Haziran 2014

    Mağaza müdürümüz müşterimize ulaşarak gereken görüşmeyi gerçekleştirdi ve müşteri memnuniyetini sağladı. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön