Vakko Ürün Memnuniyetsizliği.

Hakan S. |

Vakko'dan iki adet kazak aldım, ikisi de elde soğuk su ile yıkandı kazaklardan biri küçüldü diğeri uzadı, firma konu ile ilgili kuru temizleme yapılması gerekiyor gibi bir açıklama ile döndü, ürün etiketinde böyle bir uyarı yoktu.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan S.
  11 Nisan
  14:11

  Bahsedilen ürünleri magazadan geri aldım ve etiketini okudum. Etiketinde makinada yıkama yapılamaz yazıyor. Elde yıkama için hiçbir uyarı yoktur ve elde yıkama yapılamaz yazmıyor. Ayrıca kuru temizlemeyle ilgili de kuru temizleme yapılabilir yazıyor kuru temizleme yapılmalıdır yazmıyor. Vakkonun adına hiç yakışmayacak şekilde ürünü geri verip ne yaparsanız yapın dendi. Tekrar söylüyorum kuru temizleme yapılabilir yazıyor yapılmalıdır diye yazmıyor. bunların anlamları farklıdır

 • 01 Nisan
  13:17

  Müşterimize ait trikolar elde yıkama sonucu çekme ve boya verme şikayeti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. Ürünler ile ilgili yapılan inceleme sonrası kuru temizleme yapılması gereken ürünlere yıkama işlemi uygulandığı tespit edilmiştir. Ürünlerde üretime dayalı hata olmadığını belirtir, hatalı temizleme sonucu deformasyon oluşması nedeniyle telafisinin mümkün olmadığını iletmek isteriz. Bu bilgi birimimiz tarafından 31 Mart 2016’da müşterimize iletilmiştir.


  Bilgilerinize sunarız.

  Vakko
  Müşteri İlişkileri