06 Mart 2013

Vakko Ürün 1 Ay Sonra Geldi!

İnternet üzerinde 6 şubatta aldığım kravat 5 gün içerisinde geleceği söylendi. yoğun günlerde 10 günüde bulabiliyor dediler. 9, günde mesaj çektim dönmediler. 12, günde tekrar mesaj çektim, beni aradılar ve kravatımın kalite kontrolden geçemediği için iptal edildiğini söylediler.

Bugün martın 6'sı extrem geldi kartımdan iptal edilmemiş! akşam birde baktım kargo kravatı getirmiş. koskoca vakko dediğimiz marka bile bunu yapıyorsa, yazık, kapısının önünden bile geçmem artık. kim bilir ürünle ilgili ne problemler yaşayacağım, hadi hayırlısı!

Merve 84 Okunma

Cevaplar

  • Merve10 Mart 2013

    evet bu konuda bilgilendirilmediğim için kravatın benzerini mağazasından 150 tl ye aldım. netten de iptal oldu diye bildiğim kravtımda geldi 205 tl ye 2 kravatım oldu :) çok şanslıyım! çok ilgilisiz teşekkür ederim. kolay gelsin.

  • Vakko Temsilcisi06 Mart 2013

    Konu ile ilgili araştırma sağladık.Müşterimizin siparişindeki ürün kalite kontrolden geçemediği için gönderilememiş ve kredi kartına iade edileceği bilgisi iletilmiş.Ancak yasal süreç olan 10 iş günü içerisinde kredi kartına iade edilmeden müşterimizin sipariş vermiş olduğu ürünün yenisi bulunmuş ve müşterimize gönderim sağlanmıştır. Müşterimize bu konuda bilgi verilmeden işlem yapılmasının bu şikayete neden olduğunu düşünmekteyiz. Yaşanılan aksaklık adına kendilerine özür dileklerimizi iletmek isteriz. Bilgilerinize sunarız, Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön