Vakko Pantolon Aşırı Derecede Deforme Oldu!

Ömer K. |

Bundan 3 ay önce Bursa w collection mağazasından almış olduğum ve 3 kez giyilmiş olan bir pantolonda aşırı deformasyon oluşmuştur. Ürün inceleme sonucu maalesef klasik cevap gelmiştir " Kullanım hatası". Kendilerini gerek fiyat ve gerekse kalite açısından üst düzey bir konumda konuşlandıran bir firmanın ürününün nasıl oluyor da 3 defa kullanım sonucu bu hale geldiğini anlamakta zorluk çekiyorum. Üstelik kalite olarak bu mağaza seviyesinde olan mağazalardan almış olduğum diğer pantolonları uzun süre kullandığım halde bu hale gelmediğini belirttiğim halde, basitçe " kullanım hatası " cevabını kabul etmiyorum. Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  11 Ocak
  23:36

  Vakko ( WW collection ) gibi bir firmaya hiç yakıştıramadım.Bir pantolon bedeline bir müşteri kaybettiler.Çevremdeki herkesi böyle bir firmanın bu tutum ve davranışları hakkında bilgilendireceğim.

 • Ömer K.
  02 Ocak
  16:42

  Merhaba

  Bende bunu kabul etmediğimi bildirdim. Vkko gibi bir firmaya maalesef bu şekilde bir yaklaşımı yakıştıramıyorum. 2-3 defa giyilen bir pantolon nasıl bu hale gelebilir? İsterseniz size gardırobumdaki diğer pantolonlarımı gösterebilirim ve aynı şekilde kullanılan ürünlerde böyle bir olay olmadığını görebilirsiniz. Kabalaşmak istemiyorum ancak Vakko gibi bir firmanın müşteri kaybetmek adına bir pantolon bedeline ihtiyacı varsa başka söze gerek duymuyorum. Ayrıca bu konuyu tüm digital ortamda ve tüketici hakları çerçevesinde paylaşacağımıda bildirmek istiyorum.

 • 02 Ocak
  16:37

  Müşterimize ait pantolon, deformasyon ve parlama şikayeti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. Üründe kullanıma bağlı deformasyon ve yüksek ısıda ütülemeye bağlı parlamaların meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için telafisinin mümkün olmadığını iletmek isteriz. Bu bilgi birimimiz tarafından da müşterimize iletilmiştir.


  Bilgilerinize sunarız.

  Vakko
  Müşteri İlişkileri