Vakko Özel Dikim Gömlek Sorunu.

Kamil Ş. |

Bundan yaklaşık 2 ay önce Vakko Levent Özdilek mağazasına 2 adet özel dikim gömlek sipariş verdim 10 gün sonra ücretini ödeyip gömleklerimi teslim aldım fakat ürünler küçük geldi gittim ve izah ettim sonra 1 hafta süre istediler baş terzileri M** D*** yeni ölçüleri almak için Kanyon'da ki mağazaya davet etti ve yeni ölçüleri aldı bu gün yarın derken 2 ay sonra bir adet gömlek geldi ve baş terzinin yanında ürünü giydim fakat bu üründe koldan ve sırtından dar geldi yapılıp verilecek dendi bunun üzerine Vakko müşteri hizmetlerini aradım ve şikayet ettim gene bir sonuç alamadım hala 2 adet gömleğimi alamadım ve bunlar özel dikim sitenizden gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil Ş.
  16 Mart
  09:43

  Yaklaşık 2 aydır müşteri ilişkilerinden aynı cevap geliyor ilgileniyoruz fakat ödemesi yapılmış 2 adet özel dikim gömleğimi teslim edemiyorlar Vakko nun marka değeri ve müşteri memnuniyeti bu işe bunu ifşa etmekte benim görevim olsun herkes bilsinki telefon tefon açıp günü geciştirmekten başka bir şey yapmıyorlar. . Vakko yu kınıyorum. .

 • 15 Mart
  11:21

  Mağazamız ve ilgili birimlerimiz konunun çözüme kavuşmasını sağlamak üzere müşterimiz ile iletişime geçmiş bulunmaktadır.
  Bilginize sunarız.

  İyi Çalışmalar

  Vakko
  Müşteri İlişkileri