12 Şubat 2014

Vakko Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor.

Vakko'dan hediye gelen çantamı incelenmek üzere firmaya teslim ettim. Kısa süreli kullanımdan ötürü formu bozuldu. Metal olan düğmelerinin rengi attı ve çıkmayan lekeler oluştu. Saklama çantasıyla beraber ürünümü Armada'daki şubeye teslim ettim.

10 gün sonra ürününüz geldi diye bir telefon aldım.Tamir edilmiş mi diye sorduğumda, hayır bu şekildeymiş dediler. Ürünümü teslim aldığımda saklama kılıfının olmadığını farkettim. Beni yine geçiştirdiler ve çantama ait olmayan bir saklama kılıfı verdiler. Kurumsal bir firma olduğunu düşündüğüm Vakko beni hayal kırıklığına uğrattı. Artık evladiyelik ürünler üretemiyorlar. Müşteri memnuniyetini ise hiçe sayıyorlar. Çok kızgınım.

Didem 447 Okunma

Cevaplar

  • Didem27 Mart 2014

    Bir daha hiç bir şekilde Vakko'dan ürün satın almayacağım.Müşteri memnuniyeti konusunda sıfırlar.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Kurumsal bir şirkete yakışacak gibi davranmıyorlar..

  • Vakko Temsilcisi13 Şubat 2014

    Konuyla ilgili bir araştırma sağladık. Müşterimiz çantanın formunu kaybetmesi şikayeti ile Vakko Armada mağazamıza iletilmiş ve mağazamız tarafından üretim merkezimize gönderilen üründe gerekli inceleme yapılmıştır. İnceleme sonucunda 2012 yaz sezonuna ait olan üründe görülen form bozukluğunun saklama koşulları nedeniyle oluştuğu gözlemlenmiştir.Buna ek olarak ürün üzerinde dış etken sonucu oluşan yoğun lekeler tespit edilmiştir. Tazmin veya telafisi mümkün olmayan ürünün, müşterimize yeni sezon çantalarımızda verilen yeni bir kılıf ile beraber teslim edildiğini iletmek isteriz. Aynı bilgileri bir kez daha sizin aracılığınız ile paylaşmak isteriz. İyi Çalışmalar, Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön