Vakko Monogram Çantanın Metal Parçası Kırıldı!

Ozge A. |

3 yıl önce Vakko'dan aldığım Monogram çantanın metal aksamı kendiliğinden kırıldı. Uzun zamandır boyası da dökülüyordu. Çantayı satın alırken süresiz garanti kapsamında olduğu söylenmişti.

Satın aldığım mağaza çantayı incelemeye gönderdi. Cevap olarak prosedürlerin değiştiği, artık 2 yıl garanti verildiği ve tadilat yapılamayacağı söylendi. Çantayı kendi imkanlarımla tadilat yaptırmayı denedim.

Çanta tamircileri kırılan parçanın bulunamayacağını özel Vakko üretimi olduğunu söyledi. Çantanın diğer metal aksamlarına uyması açısından başka bir parçanın takılması da mümkün değil. Vakko'dan bu parçayı satın almayı talep ettim. Talebim reddedildi. Aynı metal parça şu anki sezon ürünlerinde kullanılıyor oysa...

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  16:30

  Müşterimizin ürününün 3 yıl öncesine ait olması nedeni ile Vakko kalitesinde tadilatının mümkün olmadığını bu nedenle ürün ile ilgili bir işlem yapılamayacağını paylaşmak isteriz. Bu bilgi birimimiz tarafından da müşterimize iletilmiştir. Ayrıca tekstil ürünlerinde garanti süresi olmadığını da hatırlatmak isteriz.

  İyi Çalışmalar

  Vakko
  Müşteri İlişkileri