Vakko Marka Aldığım Çantada Sökülme Oldu!

Meltem İpek Ö. |

Tepe Nautilus Boyner'den çanta aldım. Çantayı aldıktan 1-2 gün çantanın fermuar ucu söküldü ve saplarından iplikler çıkmaya başladı. Ben Vakko kalitelidir deyip, kendimi suçlayıp umursamadım. Daha ucuz bir marka olsaydı anlardım ama Vakko olmaz diye düşündüm. Çanta koyu renkli olduğu için yazın kullanamadım.

Eylül'de çantamı tekrar çıkardım bu sefer birgün çantanın alt kısmında yuvarlak bir metal gördüm, çantanın alt derisi soyulmaya başlamış ve altta metal çıkmıştı, şok oldum. Diğer çantalarımda yaşamadığım bir sorunu Vakko çantada yaşanması bir ayıptır. Meğer kalite fiyatla ölçülmezmiş Vakko bana bunu göstermiş oldu. Vakko'ya götürsem Boyner'den alındı diye sorun yapacaklar.

Etiketler :

Düğme-Fermuar Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  12:14

  Vakko Dostu değerli müşterilerimizin, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamaktan büyük mutluluk duymaktayız. Şikayet konusu ürünü, faturasıyla beraber aldığı mağazaya ilettiği takdirde yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklarını belirtmek isteriz.
  Değerli Vakko Dostlarının markamız ile ilgili düşüncelerini ve deneyimlerini 0212 4820404 numaralı telefon ve musteri.hizmetleri@vakko.com.tr dan bizlerle paylaşabileceklerini hatırlatmak isteriz.

  Bilginize sunarız.

  Vakko
  Müşteri İlişkileri