10 Eylül 2014

Vakko Kararan ve Sapı Kopan Çantayla İlgilenmedi.

Vakko' dan aldığım çanta 4 ay sonra deri de renk değişimi metallerinde kararma ve sapında kopma oldu. Aldığım bu ürünü incelemeye yolladığımda kullanımdan dolayı olduğu söylendi. Çantayı şuan kullanmadığımı en azından sapının dikilmesi istediğimde ise yardımcı olamayacaklarını söylediler. Hiç bir şekilde ilgilenilmediği gibi yardımcıda olunmadı.

Çanta tarafıma hediye olduğundan faturası elimde bulunmamaktadır. Uzun bir süre bu sebepten dolayı hiç bir mağazasından yardım alamadım. Böyle ünlü bir marka nasıl ürünün arkasında duramaz Vakko kadar ünlü olmayan x markalarda bile herhangi bir sorun olduğunda müşteri memnuniyeti adına ellerinden geldikçe yardımcı oluyorlar.

Büşra 2.535 Okunma

Cevaplar

  • Büşra 30 Eylül 2014

    hiç bir şekilde ürününün arkasında durmayan bir marka.

  • Büşra 12 Eylül 2014

    tarafıma iletilen açıklamada da görüldüğü gibi vakko dan alınan çantanın 4 ay sonra sapının kopması deride renk değişimi metal kararması gibi sorunların basit bir sorunmuş gibi bahsedilip hiç bir şekilde tamir dahil yapılmaması ve ürünün arkasında durulmaması gözler önündedir. müşteri memnuniyeti 0 olmakla birlikte tarafımı arayan müşteri hizmetleride sert uslubuyla kesinlikle yardımcı olamamıştır.

  • Vakko Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimize ait ürün, metallerinde kararma, deride renk değişimi ve saplarında deformasyon şikayeti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. Ürün incelenmiş olup üründeki deformasyonların zamanla kullanım sonrası oluştuğu tespit edilmiştir. Üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için teknik olarak tadilatı ve telafisi mümkün olmamıştır. Bu bilgi müşterimize hem mağazamız hem de birimimiz tarafından iletilmiştir. Bilgilerinize Sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön