Vakko Fabrikaya Giden Ürünü Kabul Etmediler.

Buse G. |

Gömlekte ilk giyildiği zaman pat kısmındaki dokumasında hatalar ve açıklıklar olduğunu farkettik. Hatta biz değil Kanyon mağazasındaki arkadaşlar fark etti. Gömlek sadece 1 kez giyilmiş ve 1 kez 30 derecede yıkanmış olmasına rağmen fabrika yüksek sıcaklıkta yıkandığı için böyle olmuş diye ürünü geri gönderdi.

1-30'dan daha düşük bir sıcaklık var mı?
2-Yüksek sıcaklıkta yıkanan gömlek çeker! Fabrikada bundan anlayan bir arkadaş yok mu?
3- Pamuk gömleği hangi insan yüksek sıcaklıkta yıkar?
4-Gömleğiniz 1 yıkamada bozulabilecek kadar kalitesiz mi?

Ürün 2031127 no ile fabrikaya gönderildi. Kanyon mağazanızdan ve bu şekilde döndü, bizi saf yerine koyan bu zihniyetten açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buse G.
  22 Aralık
  11:49

  herhangi bir çözüm bulamadılar, olay para değil salak yerine konmamızdı. Gömleği bu şekilde teslim almayacağımı belirttim ve Drycentera verdirdik ihtiyac sahibine ulaşması için. Bu üründen sonra W collection ve Vakkodan alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Verilen para ve alınan hizmet arasında uçurum var. Herkese de tedbirli olmaları için bu olayı anlatıyorum

 • 17 Eylül
  16:54

  Müşterimiz gömleğinin patlarında ve dokumalarında delik oluşması şikayetiyle ürününü mağazamıza iletmiştir. Ürün incelenmiş olup yüksek ısıda temizleme işlemine tabi tutulması nedeniyle kumaşın zarar gördüğü tespit edilmiştir. Üründe üretim kaynaklı bir hata bulunmaması nedeni ile ürün tadilatı ve telafisi mümkün olmamıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Vakko
  Müşteri İlişkileri

 • Buse G.
  17 Eylül
  13:33

  Ürün Vakko'ya değil W collectiona ait.