22 Mart 2013

Vakko Eşarbın Renkleri İlk Yıkamada Karıştı!

Kurban bayramı öncesi eşime hediye olarak çanta ve eşarp aldım. Aldığımız vakko eşarb'ın renkleri ilk yıkamada birbirine karıştı aldığımız yere götürdük fabrikaya göndereceklerini fakat 15-20 gün süreceğini söylediler aradan neredeyse 3 ay geçti arada aldığımız firmaya gidip ürünün gelip gelmediğini sorduk hala fabrikada olduğunu söylediler.

Ayrıca o model eşarbı birçok kişiye sattıklarını ve herkeste aynı problem olduğunu söylediler ama hala bize bu konuda bir geri dönüş yapılmadı. Ürünü bize satan firma bu eşarbı alıp 1 yıl boyunca cevap alamayan müşterim var dedi. ben vakko gibi bir firmanın müşterilerine bu kadar uzun bir sürede cevap verememe sini bir türlü anlamış değilim.

İsa 84 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi22 Mart 2013

    Şikayet konusu olan her ürün, firmamız tarafından incelenmektedir. Bu doğrultuda müşterimizin eşarbı incelenmiş ancak üretim nedeniyle oluşmuş bir probleme rastlanmamıştır. %100 ipek olan eşarplarımızın kuru temizleme ile temizlenmesi gerekmektedir. Su bazlı temizleme ürüne zarar verebilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin evsaf etiketlerinde içerik ve temizleme bilgilerinin yer aldığını da bildirmek isteriz. Bu nedenle ürünün telafisi ve tadilatı ile ilgili bir işlem yapılması mümkün olmamamıştır. Aynı bilgi hem mağazamız hem de birimimiz tarafından müşterimiz ile sözlü olarak paylaşılmıştır. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön