12 Nisan 2013

Vakko Derisi Pul Pul Döküldü!

Vakko' dan aldığım çantanın derisi pul pul döküldü ve altın sarısı olan metalleri renk değiştirdi. Bu çantayı kaliteli olacağını düşündüğüm için almıştım ve gördüm ki bu markadan çok şikayet var. Firmanın vermiş olduğu yanıt ise yoğun kullanım sonucu ürünün deforme olduğu!

Bilseydim büfede saklardım. Ürünün tamiri de yokmuş çünkü orijinalliği bozuluyormuş. Firma ürünü inceleyip gönderdi için sadece 2 gün içerisinde! Ürünü kontrol eden kişilere ve raporlara da ulaşmam mümkün değilmiş! Hiç bir hizmet göremedim firma adına yakışan bir şekilde hizmet vermedi!

Merve 57 Okunma

Cevaplar

  • Vakko Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin ürününü 07.03.2013 tarihinde satın almış olduğu mağaza aracılığı ile üretim merkezimize iletmiştir. Yapılan inceleme sonucunda, ürünün 2011 yaz sezonuna ait olduğu, sap bölümünde yer alan derinin takılmalar sonucu zarar gördüğü ve bu nedenle deride soyulmalar oluştuğu, metallerdeki renk değişikliğinin kullanıldığı dönem içerisinde oksitlenmeye maruz kalacak ortamlarda çantanın muhafaza edilmesi sonucu oluştuğu tespit edilmiştir. Müşterimize ürünün tazminin ve tamirinin mümkün olmadığı bilgisi birimimiz tarafından da iletilmiştir. Bilginize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön