12 Şubat 2014

Vakko Değişimde Ürünlerine Sahip Çıkmıyor.

Vakko'dan hediye gömlek geldi içinde değişim kartı faturası her şeyi var. Her neyse götürdüm gömleği yarın değiştirin indirime giriyor dediler. 355 liralık gömleği ertesi gün gittiğimde 175 liradan aldılar bu yaptıkları ayıp resmen halbuki indirimden önce değiştirmeye gittim her neyse tamam dedik 25 lira beğendiğimiz gömlek üzerinden fiyat arttı paramızı vermediler üstüne üstelik değişim kartı da yazmadılar onada tamam dedik.

Kalan para ile üstüne 100 lira koyup eşarp alın dediler ona da tamam dedik en sonunda eşarbı başka şehirden getiriyorlarmış, 2 gün bekleyin dediler, bekledik. 1 ay oldu hala ne eşarp var ne gömlek. Vakko sürekli müşterisini kaybetti çalışanların kabalığını saymıyorum..

Tuğba 644 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba'nın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2014

    Teşekkürler

  • Tuğba12 Şubat 2014

    Değişim kartı vardı mağaza aldı üstelik 2 hafta ne demek 1 ay bekledim bu gün aldım

  • Vakko Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz, 2 hafta önce Vakko Butik Historia mağazasını ürün değişimi için ziyaret etmiştir. Müşterimizin yanında fatura ve değişim kartı olmadığı halde mağazamız ürünün fatura numarasına ulaşıp değişim işlemini gerçekleştirmiştir. Geçen hafta değişim yaptığı ürünü tekrar değişim yapmak için mağazamızı ziyaret eden müşterimiz gömleği farklı bir gömlekle değiştirmek istediğini iletmiştir. Arada oluşan fiyat farkına istinaden beğenmiş olduğu eşarp ise farklı bir mağazadan transfer edilerek kendisine sunulacaktır. Pazartesi günü birimimizi aradığında kendileri ile paylaşılmış olduğu üzere ürün mağazamıza ulaşır ulaşmaz kendilerine haber verilecektir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz Vakko MÜşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön