27 Ağustos 2013

Vakko Değişim Yapmadığını Söyledi!

Kanyon Vakko değişim yapamıyormış. Sadece Metrocity'den yapabiliyormuşum. Araştırdım istediğim yerden iade kartı alabiliyormuşum. Hiçbir şekilde Kanyon Vakko çalışanları yardımcı olmadı ilgilenmedi. Müşteri hizmetleri numarası istedim. Yanlış numara verdiler. Numara çalmıyordu. Müşteri hizmetleri numarasını buldum. F** hanım da aynı şeyleri tekrarladı bana sadece aldığınız yer iade kartı verebilir dedi.

Koskoca Vakko mağazası 2.sınıf muamele yaptı ki ben daha önce kaç kere değişim ve iade kartı almıştım.

Hakan 181 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 28 Ağustos 2013

    Elemanlarınızın ilgilenmemesi, ürüne bakmak zahmetini göstermemesi, uğraşmaması okadar kalitede bahseden reklamını yapan sizin sorumluluğunuzdadır.

  • Vakko Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Ürün değişimlerinde ürün gammı uygun olan tüm mağazalarımız, müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Ancak Sayın Hakan İçen'in ödeme iadesi isteği, Vakko Kanyon mağazası tarafından gerçekleştirilememiş ve ürünün alındığı Butik Vakko Metrocity mağazasına yönlendirme sağlanmıştır. Birimimiz tarafından da aynı bilgi iletilen müşteri bugün de Kartal'da bulunduğunu ileterek gene başka bir mağazada değişim yapmak istediğini iletmiş ve gene aynı bilgiler kendilerine iletilmiştir. Müşterimizin aynı ürünü birden fazla kere değişim yapmak istemesi ve her seferinde farklı bir semtte değişim yapmak istemesinin bu konuda sorun yaşamasına neden olduğunu düşünmekteyiz. Buradan bir kez daha iletmek isteriz ki ; müşterilerimiz ürün gammı uygun olduğu takdirde faturası/değişim kartı olan, kullanılmamış ve tadilat görmemiş ürünlerinin değişimlerini gerçekleştirebilirler. İyi çalışmalar, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön