20 Şubat 2015

Vakko Cüzdanım Online Alışverişten Lekeli Geldi!

Vakko online sitesinden çanta ve cüzdan aldık, cüzdan lekeli geldi, açık renk diye dikiş yerinde ufak bir şey deyip önemsemedim, bir süre kullandım, bütün dikiş yerlerinde arttı bu lekelenme, Esenyurt Vakko outlet mağazasına götürüp teslim ettim, 12 gün oldu, 3 kez çağrı merkezlerini aradım, hala bir yanıt yok. Acilen iadesini talep ediyorum, böyle bir firmadan hiç beklemezdim, diğer mağazalardan aldığım cüzdanlarda bile yaşamadım böyle bir sorun, geri dönüş yapmak için neyi bekliyorlar anlamadım.

Mevhibe 612 Okunma

Cevaplar

  • Mevhibe27 Nisan 2015

    Cüzdan tarafıma aynı şekilde hiçbir tadilat yapılmadan iade edildi, belirttiğim üzere ürün bana geldiğinde lekeliydi, kullandıkça da artmakta, görüntü itibari ile kirli ve cüzdanın kendi renginden tamamen farklı bir görüntüye sahip artık, deri cüzdan ilk defa kullanmıyorum fakat ilk kez böyle bir şeyle ksarşılsşıyorum, değişim talebimi kale bile almayan bir firma.

  • Vakko Temsilcisi20 Şubat 2015

    Şikayet konusu olan her ürün, firmamız tarafından incelenmekte ve üretime dayalı bir hata içerip içermediği araştırılmaktadır. Bu doğrultuda şikayete konu olan cüzdan Outlet Vakko Esenyurt mağazamız aracılığı ile üretim merkezimize iletilmiştir. Ürün incelenmiş ancak üretim nedeniyle oluşmuş bir probleme rastlanmamıştır. Kullanıma bağlı deformasyonlar nedeni ile mümkün olan tadilat işlemi başlatılmıştır ve bu bilgi birimimiz tarafından müşterimiz ile paylaşılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön