15 Eylül 2014

Vakko Cüzdan Deforme Oldu.

İstanbul Galleria AVM W-Collection mağazasından siyah deri cüzdan aldım. Cüzdanım tam 3 günlük kullanım sonrasında deforme oldu (cüzdanın derisinde toplanma). Cep cüzdanı olarak satın aldığım bu cüzdanı, bu sorun sebebiyle aldığım mağazaya değişim talebiyle iade ettim. Yapılan inceleme sonucunda hatanın tüketicide olduğu tarafıma iletildi.

Müşteri hizmetleriyle yaptığım uzun konuşmalara rağmen bir sonuç alamadım. Cep cüzdanı olarak aldığım cüzdanın 3 günlük kullanım sonrasında benim hatam (hata cüzdanı cebimde taşımam!) deforme olduğunu kabul etmemi isteyen Vakko'dan şikayetçiyim. Mağduriyetim giderilmeli!

Anıl 1.161 Okunma

Cevaplar

  • Anıl12 Nisan 2016

    Vakko'dan almayın diyorum size sadece!

  • Anıl16 Eylül 2014

    Ürün ile ilgili tüketici mahkemesine başvuracağım. Hatanızı telafi edeceksiniz!

  • Vakko Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz cüzdanının üst kısmında kabarma şikayetiyle ürününü mağazamıza iletmiştir. Ürün incelenmiş olup üründe dış etken sonucu deride ezilmelerin meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründe üretim kaynaklı bir hata bulunmaması nedeni ile telafisinin ya da tadilatının mümkün olmadığı bilgisi müşterimize hem mağazamız hem de birimimiz tarafından iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön