04 Eylül 2013

Vakko Çanta 1 Haftada Kullanılamaz Durumda!

12.05.2013 Flyinn AVM'deki Vakko'dan, 800 TL'ye beyaz Yılan Baskı Deri adlı çantayı satın aldım. Çantayı sadece 2 kez kullanabildim çünkü üzerimdekilerin rengini alıyor ve elimle tuttuğum her yeri leke oluyordu. 20.05.2013'te Vakko'ya, çantayı kullanamadığımı, geri vermek istediğimi söyledim.

40 gün sonra Vakko, sorunun dış etkenler kaynaklı olduğunu söyleyip, geri gönderdi. Lekeleri temizleyemedi bile!7 günlük bir çanta dış etkenlerden ne kadar zarar görebilir ki! Vakko da kalite olmadığı gibi müşteri memnuniyetide yok. Ben ve birçok arkadaşım alışverişi kestik.

Elif 943 Okunma

Cevaplar

  • Elif05 Eylül 2013

    Malesef araştırmanızı bile iyi yapamamışsınız, çünkü bu çanta monogram değil, deri çantadır. Ayrıca monogram çantalarınızı da kullanıyorum, hiç bir şikayetim olmadı. Ben "çantada üretim hatası var" demedim zaten, bu çanta "kullanılamaz" dedim. Sürekli eldiven kullanıp çıplak dolaşmıyorsanız (!) bu çantayı asla kullanamazsınız. Bu ürünün, bu renkte ve bu dokuda ÇANTA olarak tasarlanması hata! Zira asla kullanılamıyor. Vakko da bunun farkında ancak ilgilenmiyor!

  • Vakko Temsilcisi05 Eylül 2013

    Konu hakkında bir araştırma yaptık. Müşterimiz, çantasının üzerindeki kıyafetlerin rengini alması nedeniyle ürünü 20/05/2013 tarihinde Butik Vakko Fly Mağazamıza iletmiştir. Ürün ile ilgili yapılan inceleme sonrası üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için müşterimize; monogram ürünlerinde kullanılan açık renk zeminleri jean ve koyu renk boya veren her türlü giysinin ürünün yüzeyini sürtünme sonucunda boyayabildiği, bu durumun üretim hatası olmadığı ve ürünle ilgili bir işlem yapılmasının mümkün olmadığı iletilmiştir. Vakko olarak elli yılı aşkın süredir ürün ve hizmetlerimizin kalitesinden ödün vermeden çalıştık, fakat üretimimizden kaynaklanmayan hataları da belirtmek gerektiğinin bilincindeyiz. Saygılarımızla, Vakko Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön