Vakko Bir Daha Kapısından Girmem!

Murat K. |

Vakko'dan aldığım jacop cohen marka pantolon, ilk giydiğim gün paçasının bir tanesinin uzun diğerinin kısa olduğunu fark ettim, tabi o an yapılabilecek bir şey yok sonrasında gün içinde pantolona elma yerken bir damla suyu damladı bende ıslak mendil ile sildim ve pantolon kırmızı renk oldu. Ertesi gün mağazaya gittiğimde ise olaylar hayli enteresan gelişti bana satılırken hiçbir şekilde ürünle ilgili kullanım bilgisi verilmemişken ıslak mendille sildiğim için gibi bir cevap verdi satış danışmanları ayrıca satarken ki muhabbetten eser yoktu, ortam birden bire beni suçlamaya dönüşen bir ortam oldu. Kendilerine sordum siz hiç ıslak mendille bir şeyinizi silmediniz mi diye biri sildim biri silmedim dedi. Sonrası sinir harbi. Ayrıca pantolon paçasını gösterdiğimde pantolonu esnetip aynı olduğunu iddaa ettiler. Ya siz çok akıllısınız Vakko ya da biz çok safız. Benim için Vakko bitmiştir.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  01 Eylül
  12:48

  Islak mendille sildiğim jacob cohen marka pantolonun renginin yeşil renkten kırmızıya dönmesi hayli ilginç ve incelemeden gelen sonuç ağartıcı kullanmışım ya hiç
  Bir şey demiyorum. O parayı kolay kaZanmıyorum ve kolay yedirtmem bu işin daha Tüketici Mahkemesi var

 • Murat K.
  31 Ağustos
  12:16

  Vakko gerçekten ismin büyük kendin küçükmüşsün, ıslak mendile ağartıcı demişsin ya yazıklar olsun. Henüz kazanmadın ama!

 • 25 Ağustos
  16:12

  Müşterimiz ile telefon görüşmemize istinaden müşterimizin ürünü, ürün inceleme merkezimize gönderileceği ve telefon ile bilgi paylaşılacağı iletildi.

  Saygılarımızla

  Vakko Kuruluşları
  Müşteri İlişkileri