Vakko Ayıplı Ürününü Kabul Etmedi.

Ayfer A. |

Temmuz ayınca Vakko w serisinden 95 tl te eşarp aldım. Eşarbı denildiği gibi talimatlara uyarak yıkadım fakat ilk yıkamada eşarp kendini boyadı berbat oldu. Aldığım yere götürdüm. Fakat kullanım hatası adı altında pahalı ama ayıplı olan ürününe sahip çıkmadı. Bu durumdan şiddetle şikayetçiyim. Kesinlikle bundan sonra Vakko markasından hiçbir şey almam vede tanıdığım herkese bu durumu anlatıyorum ki benim gibi mağdur olmasınlar. Paramın geri iade edilmesini önemle rica ediyorum.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayfer A.
  01 Mart
  18:31

  kesinlikle hayatımda vakko nun yeri yok artık.

 • Ayfer A.
  26 Şubat
  22:09

  onlarca eşarp aldım diğer ünlü ünsüz birçok markadan birçok eşarp aldım,kuru temizleme yapıldığını ilk kez şimdi öğreniyorum.vede aldığım yerde özellikle beyaz sabun ve ılık su ile yıkamamı söylediler.bir eşarbı 2 saat takıp kuru temizlemeye göndermek mantıklı bir cevapmı acaba.diğer eşarplarımı ılık beyaz sabunla yıkıyorum,hiç bir şey olmadı vakko dan 2 tane eşarp aldım ikiside berbat oldular.bu durumu bu şekilde ört bas etmeyi düşünmüyorum.değişim yada param iade edilmediği takdirde ürünle beraber tüketici mahkemesine gidip hakkımı kesinlikle sonuna kadar arayacağımı bilmenizi istiyorum vakko

 • 26 Şubat
  13:02

  %100 ipek olan eşarplarımızın kuru temizleme ile temizlenmesi gerekmektedir. Su bazlı temizleme ürüne zarar verebilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin evsaf etiketlerinde içerik ve temizleme bilgilerinin yer aldığını bildirmek isteriz. Müşterimizin ürününde üretime dayalı bir hata olmadığı için işlem yapılması mümkün olmamaktadır.

  Bilginize sunarız.

  Vakko
  Müşteri İlişkileri