Vakko Ayakkabı İadesi!

Mete T. |

Geçen sene indirimde aldığım botu evde tesadüfen bulup, sadece 1 gün kongrede Otelde halı üstünde giydim. Tabanı koptu ve aynı gün mağazaya İadesi için geri götürdüm. Kopan 2 dolgu topuklu tabanı da özensizce yapıştırıp, geri verdiler. Kalitesiz ayakkabının iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mete T.
  15 Ocak
  13:05

  İkinci kez kopan bot tabanını merkez iade almayı bırakın, bu sefer de yapıştırmadan göndermiş. Onu öyle gönderen zihniyeti şiddetle kınıyorum, insan 5 TL'lik yapıştırıcı ile eli değmişken yapıştırırdı. Zaten bu olayı hatırlamamak için botları direk çöpe atacağım. Varoşluk hat safhada, bu gidişle çok müşteri kaybederler.

 • Mete T.
  06 Ocak
  17:40

  Ayakkabı yapıştırdıkları yerden yeniden koptu. 2 saat giyerek Nasıl bir deformasyon oluşturulmuş olabilir? Bu kararı veren kişinin de başına aynı olayın gelmesi dileğiyle.

 • 06 Ocak
  10:59

  Müşterimize ait ürün tabanlarında açılma şikayeti ile üretim merkezimize ulaşmıştır. 2014 Kış sezonuna ait ürün ile ilgili inceleme yapılmış olup üründe kullanıma bağlı deformasyonların meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründe üretime dayalı bir hata olmadığı için telafisi mümkün olmamaktadır.

  İyi çalışmalar

  Vakko
  Müşteri İlişkileri