09 Eylül 2016

Vakko Askılık Kısmında Bozulma Ve Çantanın Kapanma Bölgesindeki Deformasyon!

Ürün kodu 868072002*** AMB olan 2014 model çantayı Kentpark AVM'den aldım. Aldığım tarihi hatırlamıyorum ve fişi yok. Çantayı sürekli kullanmadığım halde zamanla çantanın kapanma bölgesindeki sarı metal bölgesindeki çıtçıt kısmında bakır renge dönme ve askılıkta omuz bölgesindeki kısımda deri hasarı meydana geldi. Önceden çok önemsemedim ama sonradan aldığım cüzdanda da hasar meydana gelince Forum AVM deki Vakko mağazasına cüzdan ve çantayı götürdüm.

Çanta için merkezi arayın öyle yardımcı olabiliriz dediler ben de merkezi aradım ürünü gönderin değerlendirmeye alırız dediler. Kısa bir süre sonra hata bizden kaynaklanmıyor deyip ürünü geri verdiler. Ben kabul etmedim, merkezi tekrar aradım. Değerlendirilsin diye yine olumsuz sonuç geldi. Benim çok fazla çantam var ve arada bir kullandığım çanta bu hale geliyorsa ürünün iadesini ve yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum.

Hülya 297 Okunma

Cevaplar

  • Hülya 16 Eylül 2016

    Bu arada çanta ile ilgili şikayetimin altına cüzdan ile ilgili karşılık yazmışsınız. Şu an çanta ile ilgili de yanıt bekliyorum. Bilginize.

  • Hülya 16 Eylül 2016

    Cüzdanı o kadar hassas kullanıyorum ki bu kadar kısa sürede hasara uğramasını kabul etmiyorum. Verdiğiniz cevabı ve incelemeyi yeterli bulmuyorum.

  • Vakko Temsilcisi09 Eylül 2016

    Müşterimize ait ürün komandatura birimine aksesuarında oksitlenme ve köşe kısımlarında yırtılma şikayeti ile gelmiştir. 12.12.2015 fatura tarihli ürünü ürün sorumlumuz incelemiş olup; cüzdanda üretimden kaynaklı teknik bir hata olmaması nedeni ile red edilerek mağazamıza gönderimi sağlanmıştır. Bilgilerinize Saygılarımızla Vakko Kuruluşları Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön