Vakıfbank'tan Yıllık Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Vecihe D. |

Vakıfbank'tan maaş aldığım dönemde (2008) yıllık ücreti asla olmayacağı belirtilmesi üzerine ilgili bankanın kredi kartını aldım. İzleyen 5 sene içerisinde dedikleri gibi yıllık ücret alınmadı ama kartın süresi dolup yeni kart geldiğinde 50 TL yıllık kart masrafının ekstreme yansıdığını gördüm. Telefon bankacılığı ile görüştüğümde 5 gün bekletildikten sonra olumsuz yanıt verdiler. Belirtilen tutarın yeni kart ücreti olmadığı özellikle belirtildi. Yıllık ücretin iptal edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vecihe D.
  27 Ekim
  09:09

  yine otomatik mesaj gönderilmiş. konu ile ilgili bana dönen olmadı. telefon ile aradığımda ise 20 dk bekledikten sonra yapabileceğimiz bir şey yok diye cevap veriliyor. profesyonel bankacılık buna mı deniyor acaba?

 • Vecihe D.
  11 Ekim
  10:00

  Şikayetime otomatik bir cevap verilmiş. Bu süreçte ilgili banka şubesine de başvurdum, tekrar dilekçe yazıldı ve yine red cevabı aldım. İnsanları bu şekilde kandırmaya utanmıyorlar mı acaba?

 • 03 Ekim
  09:39

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr