05 Eylül 2013

Vakıfbank'tan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

2007-2010 tarihleri arasında maaşımı bankanızdan aldığım için kredi kartı göndermiştiniz. Maaşlı müşterileriniz için herhangi bir aidat yansıtılmayacağı belirtilmişti. Kredi kartınızı özelliğinden dolayı bir süre sonra kullanmaya başladım. 2010 tarihinden itibaren maaşlarımızı başka bir bankadan almaya başladık. Buna rağmen ben kredi kartınızı aidat almadığınız için kullanmaya devam ettim. Ağustos ayında ekstreme kredi kartı aidatı adı altında 60 TL yansıttığınızı gördüm. Bankanızla müzakere etmediğimiz bu haksız ücreti iade etmediğiniz takdirde 3 adet otomatik ödemeyi ve kredi kartımı iptal edeceğimi, bankanızla olan tüm ilişkilerimi keseceğimi ve yasal yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Devrim 76 Okunma

Cevaplar

 • Devrim08 Eylül 2013

  Kredi kartını iptal ediyor ve bu banka ile çalışmayı artık düşünmüyorum. Kredi kartını ne olur kullanın deyip içine puan yüklediğiniz zamanları hatırlayın. İşte sonunda böyle oluyor!

 • Devrim07 Eylül 2013

  07.09.2013 tarihi itibariyle kredi kartınızdaki 3 adet otomatik ödemeyi iptal ettim.

 • Devrim05 Eylül 2013

  Müşterinize bir telefon açmaya bile tenezzül etmiyorsunuz! Belki söyleyeceğimiz sözlerden çekiniyorsunuz! Bugün SMS ile cevabınızın olumsuz olduğunu öğrendim. Ben de sizin bu kötü niyetli yaklaşımınıza 3 adet otomatik ödeme talimatını en kısa zamanda iptal ederek karşılık vereceğim! Bir sonraki ekstre döneminde de kredi kartınızı iptal ederek bankanızla tüm ilişkilerimi keseceğim. Tüketici Hakem Heyetine de dilekçemi veriyorum. Bugüne kadar hep kazandım ama tüketici hakem heyetine verdiğim ilk banka siz olacaksınız. Sözleşmeyi maaş karşılığında müzakeresiz yaptığım için kazanacağımdan eminim. Siz değerli bir müşterinizi kaybetmekten çekinmiyorsanız ben sizi kaybetmekten hiç korkmam. Hiçbir banka benden aidat adı altında ücret almıyor. Hem size bu kart aidatını ödeyeceğime sizin özelliğinize sahip asıl bankayı tercih ederim. Sizin kartınızı aidat almadığınız için kullanıyordum. Aidat aldıktan sonra sizi asla tercih etmem. Zaten yeterince kredi kartım var!

 • VakıfBank Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön