28 Ağustos 2013

Vakıfbank'tan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Vakıfbank 54****3 nolu kredi kartının hamiliyim. Maaş kartıyla birlikte aldığımızda kart aidatı ile ilgili ücret alınmayacağı söylenmesine rağmen 60 TL tutarında aidat kesilmiş. Karta birçok otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen 1 senedir bu şekilde kullanıyorum ancak aidat bu şartlarda bile alınmış. Bu ücretin iadesini istiyorum. Aksi halde Tüketici Hakem Heyetine başvurup gereğini yapacağım.

Ahmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 31 Ağustos 2013

    Talebim üzerine hala benimle görüşülmemesine ve mağduriyetim giderilmemesine rağmen değerlendirme açılmış. Malesef tüm değerlendirmelerim olumsuz olacaktır.bu şekilde devam ederse de en kısa sürede kartımıda iptal etmeyi düşünüyorum.

  • VakıfBank Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön