20 Ocak 2014

Vakıfbank'ın Ticari Kredide Kefil Usulsüzlüğü!

2012 6. ayda kendi adıma ticari krediye başvurdum ve D**** U. adına olan ev tapusunu ipotek bırakarak 80 bin TL çektim. Aradan 2 ay sonra Kosgeb kredisi çıktı bana bana 1 kefil karşılığında bu krediden faydalanabilirsin denildi bende C**** Y. isimli memuru götürüp çektim ve şimdi her iki kredimin tarihleri ayrı ve birinde ipoteğim var diğerinde kefilim ama Vakıfbank her ikisinin birbirine kefilliği var deniliyor ve şahıslarda şaşkın!

İmzamız olmadan nasıl olur Gökhan sen bizi kandırdın diyorlar birbirimizi öldürme safhasına geldik, anlatamıyorum da. Adamlarda haklı imza atmadığı krediden nasıl kefil gözükür yardımcı olmanızı bekliyorum. Ben hakkımı nasıl arayacağım kime gitmem gerekiyor yardım edin?

Gökhan 77 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön