19 Eylül 2013

Vakıfbank'ın ATM'sinden Harcımızı Ödeyemiyoruz!

Vakıfbank Fırat Üniversitesi ile harçların ödemesi hususunda anlaşmış olup ATM'lerden ödeme yapılabileceği üniversite tarafından bildirilmesine rağmen, ATM'lerinde Fırat Üniversitesine ait harçlar yatırılamamakta. Tüm şubelerin içlerinde 2 gişe açılmış olup izdiham yaşanmaktadır.

37000 öğrencisi olan üniversitenin ki bu rakam bir çok ilin nüfusundan fazla. Benim gibi mesaisi olan memur yada çalışanlar için saatlerce şubede harç yatırmak için sıra bekleme sorun teşkil etmektedir. Bu teknoloji çağında bankacılık sistemlerinin bu kadar ilkel olması, üniversite ile entegrasyonu sağlayamamış olması içler acısı.

Ömer 57 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Eylül 2014

    sorunu çözemediler

  • VakıfBank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön