Vakıfbank'dan İnternet Bankacılığı Hizmetini Alamıyorum.

Fadile F. |

Ankara Beşevler şubesi çalışanları bankacılık adına hiçbir şey bilmediği gibi bankacılığın gereği hizmeti de hiçbir şekilde veremiyorlar. İlk gidişimde hesap açtırmak istediğimi söylediğimde sorumlu çalışan bu gün çok meşgulüm uzun sürer açamam ancak haftaya açabilirim demesinin üstünden 15 gün geçmeden yine bağlı olduğum kurum sebebiyle başka bir şubeden açtırdığım hesabın kartını o şubeden almaya gittiğimde hesabımı internet üzerinden de kullanmak istediğimi söyledim bana verdiği cevap onu biz yapamıyoruz müşteri hizmetlerini arayın. Bunları yazarken bile sinirden ağlıyorum ve her türlü yasal yola başvuracağım böyle bir bankacılık anlayışı olamaz.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  16:03

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr