Selma Çetin Ç. Teşekkür Mesajı

Sorun giderilmiştir.Teşekkürler....

Vakıfbank'a Yaptığım EFT Hesaba Ulaşmadı!

Selma Çetin Ç. |

G*****'nda bulunan maaş hesabından arkadaşımın Vakıfbank'ta bulunan IBAN numarasına internet bankacılığı üzerinden saat 15.51'de 750 TL EFT yaptım ancak arkadaşımın hesabına bir türlü ulaşmıyor. Öncelikle A*** G****'yi aradım. Hesabımdan 750 TL düşmüş, yani para çıkmış ve dekontu var.

EFT tarihi 11.10.2013 tür. Gönderdiğim Iban numarası doğrudur. Hiçbir hata bulunmamaktadır. Mağduriyetim devam etmektedir. Vakıfbank neden arkadaşımın Iban hesabına parayı iade etmedi. Hani bankacılıkta Iban numarası çok güvenli idi. Acilen Muhakkak bana ulaşılmasını talep ediyorum. Hakkımı bana iade edin.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selma Çetin Ç.
  21 Ekim
  12:59

  Sorun giderilmiştir.Teşekkürler....

 • Selma Çetin Ç.
  18 Ekim
  11:52

  Benim Garanti bankasında bulunan IBAN no'm ile arkadaşımın IBAN numarasını veremediğim halde sorun nasıl halledilecek.Lütfen benimle bağlantı kurun.

 • 14 Ekim
  16:57

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  444 0 724
  www.vakifbank.com.tr