Vakıfbank'a Ulaşmak Çok Zor!

Seval C. |

02.12.2013 tarihinde Gaziantep Sankopark'taki YKM Mağazası'ndan alışveriş yaptım. Banka kartı ile pos cihazından ödeme yapmak istedim ilk çekimde işlem başarısız oldu 2. çekimde işlem gerçekleşti ancak hesabıma internet bankacılığından baktığımda başarısız olan işlem de gerçekleşmiş yani 2 kez pos harcama görünüyor.

Mağaza sorunuma çare bulmadı. Banka müşteri numaranızı aramam ise işkenceye dönüştü 25 dk beklememe rağmen müşteri temsilcisinin sesini duyma şerefine erişemedim. Lütfen sorunuma bir an önce çözüm bulun ve bana geri dönüş yapın aksi takdirde kanuni yollara başvuracağım. (Not: Avukat olduğum için kanuni yola başvurmak benim için çok kolay )

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seval C.
  11 Aralık
  13:43

  henüz arayan ve bilgi veren yok

 • 03 Aralık
  14:43

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr