Vakıfbank'a Böyle Çalışanlar Yakışmıyor.

Ali K. |

04.03.2016 tarihinde Osmaniye'de bulunan adnan menderes şubesine AÖF harcımı yatırmaya gittim. Üst katta t** banka çalışanı yapıyormuş uzun bir kuyruk Eskişehir AÖF harçlarının son günü, baktım millete "son güne bırakınca böyle olur" milleti fırçalıyor, sıra bana geldi. Hanımefendi benimki Eskişehir değil Erzurum Atatürk Üniversitesi deyince "yok aşağıda yatıracaksın."laf kalabalığı yaptı güvenlik beni buraya gönderdi dedim bir yandan işlemi yapıyor bir yandan bana uf puf son güne bırakırsanız böyle olur dedi bizimki son gün bugün değil dedim. Emin misin AÖF olduğuna falan dedi Erzurum AÖF olduğunu herkes biliyor dedim. Vakıfbank'a böyle çalışanlar yakışmıyor ve millet parayı sokakta bulmuyor parayı son gün denk getirenler var. Bugün o sıradaki 1 insanın bile o çalışan yüzünden Vakıfbank'ı tercih edeceğini sanmıyorum. Milleti fırçalamaya hakkı yok.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  09:25

  Sayın Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr