VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vakıfbank'ta Kanunu Takibe Düşmüş Kartım Hiçbir Bilgi Alamıyorum

824görüntüleme
Hakan
Hakan 28 Eylül 2020 22:06

VakıfBank tan aldığım 500 TL lik kredi kartım 2019 Aralık ayında günü geçtiği için kanuni takibe düşmüş. 1 gün sonra borcumu kapadım ve şu an kamu personeli olarak çalışmaktayım (maaş bankam) Kredi çekemiyorum ve hiçbir şekilde VakıfBank tan bilgi alamıyorum. Genel müdürlüğüne ulaşılamıyor. Kanuni takibiniz var, kredi ve kredi kartı veremeyiz dediler 22 bin tl limitli kredi kartı verdiler ve ihtiyaç kredisi için bilgi alamıyorum. Sadece maaş şubesi kamu personeli olduğunuz için 1 yıl içinde çekebilirsiniz dediler. Ama hiçbir şekilde bilgi veren yok!

VakıfBank Logo
VakıfBank28 Eylül 2020 22:06

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Hakan
Hakan29 Eylül 2020 19:32

Ulaşamıyorum genel müdürlüğe bana çağrı merkezi no su atıyorsunuz? Ulaşılamıyor genel müdürlüğe? Hiçbir şekilde mağdur müşterilerilerinizle ilgilenmiyorsunuz Sn... VakıfBank.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler