30 Ocak 2014

Vakıfbank'ın Sorun Çözelim Birimi Neden Sorun Çözmüyor?

Süresi dolan kredi kartımı teslim alamamamdan dolayı 6 Ocak 2014 tarihinde bizzat Bandırma Vakıfbank şubesine ve 10 Ocak günü 1657443 takip no ile de www.vakifbank.com.tr deki "Sorun Çözelim" bölümüne en kısa sürede kartımı Bandırma şubesinden almak istediğimi bildirdim.
30 Ocak günü müşteri hizmetlerini aradığımda bu talebime ilişkin Sorun Çözelim birimi tarafından herhangi bir işlem yapılmadığını öğrendim.


Kredi kartımın Ankara şubesinde olduğunu ve istemde bulunursam 10-15 gün içerisinde Bandırma şubesine göndereceklerini belirttiler. Sorum ve şikayetim şudur: 20 gün boyunca Sorun Çözelim birimi niçin kartımın bana teslimine ilişkin herhangi bir işlem yapmamış ve beni mağdur etmiştir?

Evren 202 Okunma

Cevaplar

  • Evren30 Ocak 2014

    Sorun Çözelim biriminin buradaki müşteri şikayetlerini okuyup okumadığı konusunda tereddütlerim var. Standart bir şekilde herkese aynı mesajı kopyala-yapıştır metoduyla uygulayıp sonuna da şaka gibi Sorun Çözelim diyorlar. Ankara'dan kredi kartım bu akşam kargoya verilse yarın sabah elime ulaşır. Ancak 21.yy'da Vakıfbank'ın ilgili birimlerinin hizmet anlayışı gereği sorunu çözemeyeceklerinden emin olmama rağmen önümüzdeki 20 gün boyunca tarafıma en azından bir bilgi verebilecekler mi merakla bekleyeceğim. Saygılarımla..

  • VakıfBank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön