22 Ocak 2014 #2250047

Vakıfbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Bu ay ki ekstremde yer alan 54 TL'lik yıllık kart aidatı için etmiş olduğum iade talebimin olumsuz karşılandığına dair bir mesaj almış bulunuyorum. Vakıfbank bu konuda neye göre seçici davranıyor çok merak ediyorum.


Çevremde bu ücretin iadesini direkt olarak alan tanıdıklarım var. Halbuki ben uzun zamandır Vakıfbank'la çalışıyorum. Gerek maaş müşterisi olduğum dönem, gerek kredi kullandığım dönem, gerek kredi kartı kullandığım dönemlerde herhangi bir sorunum bulunmamaktadır.


Üstelik diğer bankalar mukayese edilecek olursa müşterisi olunan banka bu iade için herhangi bir zorluk çıkarmamakta, ödemeyi gerçekleştirmektedir.


Alınan yıllık kart aidatını biran önce iade etmenizi talep etmekteyim.

Aydın 34 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön