03 Aralık
#13110424

VakıfBank Yıllık Kart Aidatı İptali

VakıfBank 0730 ile biten kredi kartımın aidatının iadesini istiyorum. 2019 Kasım ayında kredi kartımdan 149 TL. Yıllık kart aidatı alınmıştır.
Bugüne kadar banka ücreti ekstreye yansıtıyordu, ben de arayıp iade talep ederdim ve kartı kullandığım günden beri müşteri hizmetlerini arayıp konuştuğum yetkili "İadeyi onaylıyor musunuz? " diye sorardı, ben "evet" cevabını verince hemen ertesi günü direkt iade oluyordu. Bugün aradığımda ise kartınız iadeye uygun bir kart değil sistem onay vermiyor dediler.
4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından haksız söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış.

Meliha Meliha 737 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi03 Aralık

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları