07 Eylül 2013 #1998587

Vakıfbank Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Vakıfbank'tan tarafıma gönderilen kredi kartımda yıllık kart ücreti olmadığı ve beyan edilmiştir. Ve bana gönderilen kartta zarfın üzerinde bu bilgi büyük harflerle yazılmıştır ( fotoğraflarla da paylaşabilirim )


Bu durumu müşteri hizmetleri aracılığı ile izah ettim ve talebimin alındığına dair bilgi verdiler . Daha sonra sonrası cep telefonuma " Kart aidatına ilişkin itirazınıza olumlu yanıt veremediğimizi bildirir , iyi günler dileriz . Vakıfbank " şeklinde sms geldi.


Yıllık kart aidatı olmadığını ibraz ettiğiniz bir karta yıllık kart aidatı kesiliyor. Ve bunun açıklaması dahi yapılmadan uygun görülmedi diyor.Yıllardır çalışmış olduğum bankanızdan bu durumu düzeltmesini istiyorum.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Murat11 Eylül 2013

    Değerli Vakıfbank ailesi , Sorun Çözelim ekinimiz tarafından hala tarafıma bilgi dönüşü yapmadı. Lütfen çözüm odaklı yaklaşın .

  • Murat10 Eylül 2013

    şikayetim ile alakalı herhangi bir dönüş tarafıma olmadı.

  • VakıfBank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön