Vakıfbank Yıllık Aidat Ücreti

Ahmet Ahmet06 Ağustos 17:37

Bu nedir arkadaş, 139 lira kart ücreti mi olur!? Her sene yansıttıkları ücreti iade ederken bu sene kanları bitlenmiş hiç oralı bile olmadılar. müşteri hizmetleri desen dillere destan. Bir de utanmadan aylık şu kadar harcama yaparsanız aidat almayız demezler mi?! Gerçi Tüketici Hakları'na başvuracağım, inşallah ödediğim ücreti geri alacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 09 Ağustos 12:57

VakıfBank kredi kartımdan düzenli kullanıp düzenli ödeme yapmama rağmen, 02. 08.2020 tarihinde, kredi kartı yıllık ücreti adı altında çekilen 139 TL'nin iptalini ve ''5464 sayılı banka kartları ve kredi kartları kanununun sözleşme genel işler şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde kart hamilinin yaptığı işlemler nedeni ile sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir surette ödeme talep edilemez. Ayrıca bu aidat 4822 sayılı yasa ile değişiklik yapılmasına dair 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunun 6. Maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmüne ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. "Bunlara istinaden kesilen ücretin tarafıma puan vb... Türlerde olmaması şartı ile iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Bankalar Birliği Tüketici Heyeti'ne başvurarak yasal işlem başlatacağımı ve kartımı iptal edeceğimi beyan ederim.

VakıfBank Logo VakıfBank 06 Ağustos 17:44

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler